فن باز؛ شرکت خدمات نظافت، تعمیرات، تاسیسات و درمان

فن باز, بازار گسترده ارائه خدمات

خدمات کولر در شهر تهران

بهترین و کارکشته ترین گروه های خدمات کولر در تهران با ارائه خدمات کولر گازی ، تعمیر کولر آبی و تعمیرات کولر جنرال در تهران. 05136030818

تعمیر کولر تهران

 

اگر در تهران ساکن باشید می‌دانید که تابستان‌های طاقت فرسایی در این شهر سپری می‌شود. برای داشتن یک کولر در تهران که بتواند تابستان را برای تحمل پذیر کند، باید هر ساله دو بار آن را سرویس کنیم. رسیدگی به کولر و سرویس کردن آن موجب می‌شود طول عمر کولر بیشتر شود. همه ما می‌دانیم که کولر چه از نوع آبی باشد و چه از نوع گازی کالایی گران قیمت است. به همین جهت هر چقدر بتوانیم در نگهداری آن کوشا باشیم از پرداخت هزینه‌های میلیونی جهت خرید مجدد آن جلوگیری خواهیم کرد.

دسترسی به تعمیرکار کولر در تهران

پیدا کردن فردی ماهر و قابل اطمینان که تعمیرات کولر تهران را به او بسپاریم در این شهر امری سخت است. چرا که تهران شهری بزرگ است که ممکن است افراد زیادی در آن این خدمات را ارائه دهند. ولی فردی که در کار خود ماهر باشد را چگونه می‌توان پیدا کرد؟

 

ما در فن باز با هدف راحت‌‎تر کردن کار شما در جهت پیدا کردن متخصصین و تعمیرکاران زبده کولر تهران این مسئولیت را قبول کرده‌ایم. کافی است که در سایت ما نوبتی را رزرو کنید تا در کوتاه‌ترین زمان متخصصین ما جهت ارائه خدمات در محل حاضر شوند.

 

 

گالری تصاویر خدمات کولر

نظرات کاربران

شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی

سوالات متداول

چطور میتونم در فن باز عضو بشم؟

آیا تضمین کیفیتی برای خدمات فن باز وجود دارد؟

تعمیرکار کولر آبی تهران

 

همان طور که می‌دانید کولرها به دو دسته آبی و گازی تقسیم می‌شوند. کولرهای آبی معمولا در ابتدای فصل تابستان و انتهای فصل تابستان نیاز به سرویس شده دارند. خدمات سرویس کولر آبی فن باز عبارتند از:

 

·       نصب کولر آبی

 

·       تعویض پوشال‌ها

 

·       چک کردن تسمه موتور

 

·       چک کردن عملکرد پمپ آب

 

·       عیب یابی و پیدا کردن دلیل عدم سرمایش کافی

 

·       چک کردن عدم وجود درز در بزرنت و کانال کولر

 

·       چک کردن لوله‌های تقسیم آب در کولر آبی

 

·       سرویس کولر در انتهای فصل تاستان برای مراقبت بیشتر کولر

 

 

تعمیرکار کولر گازی تهران

 

کولر گازی عملکرد پیچیده‌تری نسبت به کولر آبی دارد. از طرفی قیمت کولر گازی به مراتب از کولر گازی بیشتر است. به همین دلیل تعمیرکار کولر گازی در تهران باید فرد ماهری در این رشته باشد و آموزش‌های لازم را دیده باشد. خدمات فن باز در زمینه کلور گازی در تهران عبارتند از:

 

·       نصب و راه‌اندازی کولر گازی اینورتر، اسپلیت پنجره‌ای، دیواری و ایستاده

 

·       عیب یابی و بررسی چرایی عدم سرمایش کافی

 

·       شارژ گاز کولر گازی

 

·       جا به جایی کولر گازی

 

·       سرویس زمستانه کولر گازی

 

بهترین و کارکشته ترین گروه های خدمات کولر در تهران با ارائه خدمات کولر گازی ، تعمیر کولر آبی و تعمیرات کولر جنرال در تهران در فن باز به راحتی قابل دسترسی و سفارش می باشند.

مزایای استفاده از خدمات فن باز جهت تعمیر کولر در تهران

جلوگیری از اتلاف وقت

دیگر نیاز نیست زمان خود را صرف پیدا کردن فردی ماهر برای تعمیر کولر خودتان کنید. ما سعی کردیم که در فن باز افراد متخصص و آموزش دیده در این زمینه را شناسایی و به شما معرفی کنیم. ما در تایم مشخص شده برای ارائه خدمات در محل تعیین شده حاضر خواهیم شد.

جلوگیری از آزمون و خطا

همان طور که گفتیم هزینه خرید کولر، مخصوصا کولر گازی زیاد است. اگر از افراد ماهر و با تجربه برای تعمیر و سرویس کولر خود کمک نخواهید ممکن است عمر کولر شما به زودی به پایان برسد. متخصصین ما در فن باز آموزش‌ها و دوره‌های لازم را جهت تعمیر و سرویس کولر دید‌ه‌اند. به ما اعتماد کنید تا تابستان خنکی را سپری کنید.

هزینه تعمیر کولر در تهران

هزینه‌های تعمیر کولر تهران در سایت فن باز طبق تعرفه اعلام شده از سوی اتحادیه مشخص می‌شود. ما سعی داریم که شما بهترین کیفیت خدمات را با کم‌ترین میزان پرداخت پول دریافت کنید.

 

بهترین و فوری ترین راه درخواست تکنسین برای تعمیر انواع کولر در مشهد با فن باز ، میتوانید با بررسی لیست خدمات دهندگان فن باز برای درخواست تعمیرکار و متخصص اقدام نمایید.