فن باز؛ شرکت خدمات نظافت، تعمیرات، تاسیسات و درمان

فن باز, بازار گسترده ارائه خدمات

خدمات کارواش سیار در شهر مشهد

کارواش سیار در مشهد فن باز با تجهیزات جدید و مدرنی که در اختیار دارد، یک پیشنهاد مناسب برای افرادی است که به دنبال شستشوی تخصصی خودرو خود در مشهد می‌باشند. مجموعه فن باز بصورت شبانه روزی در مشهد سرویس دهی داشته و خدماتی مانند صفر شویی، پولیش، روشویی، جارو و… را در محل شما انجام می‌دهد. تلفن تماس: 05136030818

کارواش سیار چیست؟

 

کارواش سیار یا در اصطلاح عامیانه کارواش در محل مشهد یک خدمت به روز و جذاب در عرصهٔ شستشوی خودرو است که تجربهٔ شستشوی حرفه‌ای و درخشان را به محل زندگی یا محل کار شما می‌آورد. با این خدمت نوآورانه، شما دیگر نیازی به حضور در صف کارواش‌های سنتی یا وقت گذاشتن در آنجا نخواهید داشت. طبیعی است که این امر باعث راحتی بیشتر شما خواهد بود.

گالری تصاویر خدمات کارواش سیار

نظرات کاربران

شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی

سوالات متداول

چطور میتونم در فن باز عضو بشم؟

آیا تضمین کیفیتی برای خدمات فن باز وجود دارد؟

کارواش سیار در مشهد

 

مشهد به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران، یکی از پر رفت و آمد ترین و پر ترافیک‌ترین شهرهاست. زندگی در چنین شهر شلوغ و پر هیاهویی سبب شده تا افراد رسیدگی به اموری مثل شست و شوی ماشین را به تعویق انداخته و در انجام آن تعلل کنند علاوه بر این موضوع دسترسی به یک کارواش حرفه‌ای و مدرن در این شهر، به یک چالش‌ بزرگ برای صاحبان ماشین به‌شمار می‌رود.

 

 

 

مجموعه فن باز با ارائه خدمات کارواش سیار در مشهد در این امر به شما کمک شایانی می‌کند تا بدون نیاز به جا به جایی در سطح شهر، ماشین خود را در تمیز ترین حالت ممکن تحویل بگیرید.

 

 

مزایای کارواش در محل مشهد

مزیت استفاده از خدمات کارواش در محل فن باز در مشهد استفاده از ابزارهای به روز و مدرن در بصورت سیار،  کاهش مصرف آب، استفاده از خدمات گسترده و مهمترین مزیت یعنی صرفه جویی در زمان می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

کاهش مصرف آب

یکی از مشکلاتی که در شستشوی ماشین به شکل سنتی با آن مواجه هستیم و لطمه بزرگی به محیط زیست می‌زند و از طرفی هزینه‌ها و البته زحمت ما را دو چندان می‌کند، شستن ماشین با آب و بشکل سنتی است که در نهایت ممکن است به دلایل مختلف لک‌های متعددی روی ماشین باقی بماند و آنطور که باید تمیز نشود.

 

مجموعه ما با استفاده از دستگاه های جدید مصرف آب را تا یک دهم کاهش می‌دهد.

 

 

 

 

استفاده از ابزارهای به روز 

 کارواش در محل مشهد فن باز از ابزارها و تجهیزات به روز در خدمات خود استفاده می‌کند که با حداقل مقدار آب مصرفی بیشترین سطح از تمیزی را برای ماشین شما به ارمغان می‌آورد.

 

 

 

 

استفاده از مواد شوینده جدید

مواد شوینده یکی از عوامل تاثیر گذار در تمیزی و میزان مصرف آب برای شستشو می‌باشد. استفاده از مواد نانو باعث می‌شود تا خودرو شما به سرعت نظافت شده و تا مدت زیادی نیازمند کارواش مشهد نباشید. این مواد کمک می‌کنند تا جلوه و درخشندگی ماشین شما دو چندان شود.

 

 

 

 

 

 

صرفه جویی در زمان و مصرف سوخت

با استفاده از خدمات کارواش مشهد فن باز کافی ست تا به وسیله اینترنت زمانی را برای رزرو  صرف کرده تا ما در سریع‌ترین زمان ممکن در محل اقامت شما حاضر شده و خدمات مورد نیاز شما برای شستشوی ماشین را به شما ارائه دهیم. با این روش دیگر درگیر ترافیک نخواهید شد و در مصرف سوخت شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

 

 

 

 

به کارگیری افراد حرفه‌ای و قابل اعتماد

افرادی که در فن باز برای ارائه خدمت به شما معرفی می‌شوند، متخصصینی هستند که سال‌ها در این زمینه مشغول به فعالیتند و با زیر و بم این حرفه به طور کامل آشنا هستند. از طرفی هم به لحاظ اخلاقی و هم به لحاظ رفتاری مورد تایید ما در فن باز هستند.

روشویی و توشویی ماشین‌های سواری و سنگین در مشهد

 

خدمات کارواش مشهد فن باز محدود به ماشین‌های سواری نیست، ما شستشوی ماشین‌های سنگین و تریلر ها را به صورت کامل برای شما انجام خواهیم داد. از داخل ماشین گرفته تا بدنه آن، فن باز نظافت همه قسمت های خودرو را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد.

 

 

 

 

قیمت خدمات کارواش مشهد

هزینه ارائه خدمات کارواش در محل مشهد، به صورت سالانه طبق نرخ مصوب اتحادیه تعیین می‌شود. ما در فن باز در تلاش هستیم که خدمات کارواش سیار در مشهد را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت به شما ارائه دهیم.