فن باز؛ شرکت خدمات نظافت، تعمیرات، تاسیسات و درمان

فن باز, بازار گسترده ارائه خدمات

خدمات کولر در شهر مشهد

لیست بهترین گروه های ارائه خدمات کولر مشهد با بهترین تجهیزات تعمیر انواع کولر ، تعمیرات کولر آبی ، کولر گازی و خدمات کولر جنرال در مشهد. 05136030818

تعمیر کولر مشهد

 

کولر یکی از تاسیساتی است که به طور مداوم و سالیانه 2 بار نیاز به تعمیر و یا سرویس دارد. البته این وسیله کالای گران قیمتی هم هست. در صورت بی‌توجهی به سرویس و تعمیر کولر عملکرد خوبی از خود نشان نمی‌دهد و در نهایت منجر به خراب شدنش می‌شود. مردم مشهد نیز مثل باقی شهرهای ایران تابستان‌های گرمی را سپری می‌کنند و برای اینکه کورشان عملکرد بهتری داشته باشد نیاز به یک تعمیرکار کولر در مشهد دارند.

 

ما در فن باز بهترین تعمیرکاران و متخصصین مشهدی را جهت سرویس و تعمیر کولر شما در مشهد به شما معرفی خواهیم کرد.

تعمیرکار کولر آبی در مشهد

کولرهای آبی معمولا در آغاز و پایان فصل تابستان به سرویس نیاز دارند. در آغاز تابستان تعویض پوشال و تنظیم شناور آب، چک کردن لوله‌های تقسیم آب، چک کردن عملکرد پمپ آب، چک کردن عملکرد تسمیه موتور از جمله کارهایی است که باید انجام شود.

 

در پایان تابستان نیز تخلیه آب داخل کولر، بستن فلکه آب کولر و... باید صورت گیرد. انجام این امور نیاز به یک تعمیرکار کولر در مشهد دارد. ما در فن باز بهترین متخصصان را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

بهترین و فوری ترین راه درخواست تکنسین برای تعمیر انواع کولر در مشهد با فن باز ، میتوانید با بررسی لیست خدمات دهندگان فن باز برای درخواست تعمیرکار و متخصص اقدام نمایید

گالری تصاویر خدمات کولر

نظرات کاربران

شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی

سوالات متداول

چطور میتونم در فن باز عضو بشم؟

آیا تضمین کیفیتی برای خدمات فن باز وجود دارد؟

تعمیرکار کولر گازی در مشهد

 

کولر گازی به دلیل حساسیت بیشتر و قیمت بالای آن نیاز به فردی دارد تا در کار خود ماهر و حرفه‌ای باشد. با انجام کوچک‌ترین خطایی در انجام تعمیرات این کولر با هزینه‌های میلیونی مواجه خواهید شد.

 

خدمات فن باز در زمینه تعمیر کولر گازی در مشهد عبارتند از:

 

·       نصب  و  راه‌اندازی کولر گازی، اینورتر، اسپلیت پنجره‌ای، دیواری و ایستاده

 

·       باز کردن کولر گازی جهت جابه جایی

 

·       شارژ مجدد در صورت تخلیه گاز کولر گازی

 

·       بررسی علل خرابی و عیب یابی کولر گازی و تعمیر آن

 

·       سرویس زمستانه کولر گازی

دسترسی به تعمیرکار کولر در مشهد

از آنجایی که مشهد جز بزرگترین شهرهای ایران است، پیدا کردن تعمیرکار کولر ماهر و مطمئن امری سخت و حساسیت برانگیز است. ما در فن باز انجام این مهم را برای شما راحت کرده‌ایم. با معرفی بهرتین تعمیرکاران کولر، نصب، تعمیر و سرویس کولر خود را چه آبی و چه گازی به ما بسپارید.

 

 

مزایای انتخاب تعمیرکار کولر مشهد از فن باز

صرفه جویی در زمان

همان طور ه گفته شد انتخاب یک تعمیرکار مطمئن در شهر بزرگی مثل مشهد کاری سخت است. در خانه خود بنشینید و تنها با زدن چند کلیک تعمیرکاران ما در کوتاه‌ترین زمان به محل مورد نظر شما در مشهد جهت انجام خدمات مورد نظر شما حاضر خواهند شد.

یک انتخاب مطمئن داشته باشید

تعمیرکارن کولر مشهد فن باز از مطمئن‌ترین افراد باتجربه و آموزش دیده انتخاب شده‌اند. کار خود را به متخصصین ما در فن باز بسپارید و تابستانی خنک و بدون دغدغه را تجربه کنید.

تعیین دقیق روز و ساعت مراجعه تعمیرکار

نیازی نیست ساعت‌ها در منزل و یا محل تعمیر کولر منتظر بمانید تا مبادا تعمیرکار بیاید و شما نباشید. با تعیین روز و ساعت دقیق برای تعمیر کولر شما در مشهد می‌توانید کارهای خود را انجام داده و در تاریخ و ساعت تعیین شده در محل مورد نظر حضور یابید.

هزینه تعمیر کولر مشهد چقدر است

دستمزدها در فن باز طبق تعرفه اتحادیه که هر سال اعلام می‌کند مشخص می‌شود. هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما با کمترین قیمت ممکن است.