فن باز؛ شرکت خدمات نظافت، تعمیرات، تاسیسات و درمان

فن باز, بازار گسترده ارائه خدمات

خدمات نصب پرده در شهر تهران

پرده یکی از مهم‌ترین عناصر زیبایی در طراحی خانه است. مدل، رنگ و نوع پرده تنها بخشی از این موضوع است، اینکه پرده شما به زیباترین و بهترین شکل ممکن نصب شود می‌تواند تأثیر فراوانی در زیبایی خانه شما داشته باشد. 05136030818

نصب پرده در تهران

 

پرده یکی از مهم‌ترین عناصر زیبایی در طراحی خانه است. مدل، رنگ و نوع پرده تنها بخشی از این موضوع است، اینکه پرده شما به زیباترین و بهترین شکل ممکن نصب شود می‌تواند تأثیر فراوانی در زیبایی خانه شما داشته باشد. برای نصب پرده و چوب پرده خود، از هر نوعی که باشد باید با یک متخصص تماس بگیرید. اگر در تهران هستید، نصاب های پرده فن باز با یک تماس، در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر می‌شوند و کار نصب پرده شما را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهند. برای دریافت دیگر خدمات نظافتی در تهران به لینک قبل مراجعه کنید.

 

 

نصب پرده زبرا

اتصال پرده و مانت پرده زِبرا از سخت ترین کارهایی هست که پس از خرید پرده و یا شست‌وشوی آن باید انجام داد ، البته نصب پرده اگر با دقت و به درستی انجام نشود ممکن است ظاهر پرده و خانه را به بهترین شکل نمایش ندهد. به همین منظور فن باز برای شما از حرفه ای ترین نصاب های پرده تهران برای نصب دستک پرده ، نصب چوب پرده و نصب پرده در تهران گلچین کرده است تا در خدمت گذاری به شما پیشرو باشد.

گالری تصاویر خدمات نصب پرده

نظرات کاربران

شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی

سوالات متداول

چطور میتونم در فن باز عضو بشم؟

آیا تضمین کیفیتی برای خدمات فن باز وجود دارد؟

متخصص نصب پرده در تهران

 

شاید شما یک پرده جدید سفارش داده‌اید، یا می‌خواهید برخی از اجزای پرده قدیمی خود را تعویض کنید. در یک نگاه کلی، شاید نصب پرده یک کار ساده‌ای بنظر می‌رسد . اما مسئله اینجاست که اگر از یک نصاب پرده حرفه‌ای در تهران استفاده نکنید، با کوچک‌ترین خطا و عدم در نظر گرفتن جزئیات؛ زیبایی پرده شما کاهش می‌یابد. پرده مانند یک لباس است که مرتب بودن آن جلوه آن را چندین برابر می‌کند. نصاب های پرده فن باز به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن این کار را برایتان انجام می‌دهند. نصاب های پرده فن باز بر اساس نوع پرده شما ( پرده زبرا، پرده پانچی و یا ساده) در سریع‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و با تضمین کیفیت و بهترین قیمت. پرده شما را از هر نوعی که باشد برایتان نصب می‌کنند.

 

 

نصب انواع پرده

حتی اگر هنوز پرده خود را سفارش نداده‌اید دقت کنید که انتخاب نوع پرده بر اساس پنجره و اندازه زدن آن نیاز به مهارت خاصی دارد، درصورت تمایل می‌توانید از کارشناسان فن باز در این زمینه کمک بگیرید. انواع پرده‌هایی که متخصص  های ما نصب می‌کنند به شرح زیر است:

 

·    پرده‌ اتوماتیک

 

·    پرده سلطنتی

 

·    پرده زبرا

 

·    پرده والان دار

 

·    پرده ساده

 

·    پرده سقفی

 

·    پرده کرکره ای

 

·    پرده پانچی

 

·    پرده ریلی

 

·    پرده خم

 

·    پرده رومن

 

·    و...

 

 

نکات مهم نصب پرده

نکات مهم در نصب پرده از زمان اندازه گیری آن شروع می‌شود و هنگامی که می‌خواهید پرده خود را نصب کنید. اینکه چه نوع بست یا چوب پرده‌ای را انتخاب کنید، در چه فاصله از دیوار آن را نصب کنید تا پوشش کافی و زیبایی لازم را به خانه شما بدهد از مهم‌ترین نکات است. تراز بودن پرده و نصب صحیح پرده روی چوب پرده و تنظیم آن کمک می‌کند تا حداکثر زیبایی خود را به نمایش بگذارد؛ بنابراین ریسک نکنید! اگر در تهران هستید برای نصب پرده‌های خود حتماً با فنباز تماس بگیرید.

 

-برای دریافت خدمات نصب پرده در مشهد روی لینک درج شده کلیک کنید.

سؤالات متداول

 

هزینه نصب چوب پرده در تهران چقدر است؟

 

قیمت ها و هزینه های نصب  پرده توسط هر متخصصی در تهران بسیار متفاوت با یکدیگر  است ، این تفاوت قیمت ها به این معنی است که شما باید قیمت خدمات دهندگان مختلف را بررسی کنید تا بهترین و مناسب ترین قیمت را پیدا کنید.

 

چگونه نصاب پرده رزرو کنیم؟

 

معمولا در روز های قبل از عید هزینه نصب پرده بالا تر میرود و اکثر نصاب ها وقت خالی برای سفارش جدید ندارند ، از این رو بهتر است قبل از ایام شلوغی برای درخواست نصاب پرده از طریق فن باز اقدام کنید.