فن باز؛ شرکت خدمات نظافت، تعمیرات، تاسیسات و درمان

فن باز, بازار گسترده ارائه خدمات

خدمات دامپزشکی در شهر تهران

شناخته شده ترین دامپزشک های تهران در فنباز برای ارائه خدمات دامپزشکی و چکاپ برای حیوان خانگی شما. 05136030818

خدمات حرفه و فوری دامپزشکی در تهران

 

با ورود یک حیوان خانگی به منزل ما، عضو کوچکی در خانه خود خواهیم داشت که نیازمند توجه و رسیدگی حتی بیشتر از یک بچه کوچک خواهد بود. چرا که حیوانات زبان گویایی برای ابراز درد و مشکلات خود ندارند. پس اگر شما در تهران زندگی می‌کنید هدف شما نگهداری و سرپرستی اصولی از یک حیوان خانگی است نیازمند دریافت خدمات دامپزشکی تهران خواهید بود.

 

 

 

تهران به عنوان یک شهر شلوغ و پرترافیک امکان حمل و نقل یک حیوان خانگی را محدود می‌کند و احتمال آسیب رسیدن به حیوان در این جا به جایی وجود خواهد داشت.

 

 

 

فن باز شرایطی را فراهم کرده که در صورت نیاز به نوبت دامپزکشی، سریعا نوبت دریافت کرده و در صورتی که امکان حمل و نقل حیوان خانگی میسر نباشد خدمات دامپزشکی را در محل خود دریافت کنید.

 

 

 

بهترین راه برای دریافت خدمات فوری و نوبت برای فوریت های دامپزشکی در مشهد در فنباز با بهترین دامپزشکان شهر مشهد در دسترس تمام کاربران فن باز می باشد.

 

 

 

 

گالری تصاویر خدمات دامپزشکی

نظرات کاربران

شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی

سوالات متداول

چطور میتونم در فن باز عضو بشم؟

آیا تضمین کیفیتی برای خدمات فن باز وجود دارد؟

چرا به خدمات دامپزشکی تهران نیاز داریم؟

 

بازدیدهای معمول دامپزشکی به حیوان خانگی شما کمک می کند زندگی طولانی، سالم و شادی داشته باشد. معاینات سالانه یا دوسالانه مشکلات بهداشتی در حال ظهور را در جوانی برطرف می کند و برای طولانی کردن طول عمر حیوان خانگی شما در کنار شما کلیدی است. تشخیص زود هنگام و مداخله به تیم دامپزشکی شما اجازه می دهد تا یک بیماری را در مراحل اولیه، درمان کرده و سپس با دارو یا تغییرات ساده در شیوه زندگی حیوان، آن را مدیریت کند. دامپزشک شما همچنین می تواند به شما نکاتی بدهد که به حیوان خانگی شما کمک می کند سالم ترین زندگی خود را داشته باشد و از درمان‌های پزشکی احتمالی جلوگیری کند.

 

 

خدمات دامپزشکی تهران در فن باز شامل چه مواردی است؟

 

همانطور که از نام آن پیداست، یک دامپزشک با خدمات کامل طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهد که حیوان خانگی شما ممکن است برای سلامتی خود به آنها نیاز داشته باشد. که شامل مراقبت‌های پیشگیرانه مانند معاینات و واکسن‌ها و گزینه‌های درمانی مانند جراحی می شود. همکاران دامپزشک ما در فن باز جز بهترین دامپزشکان در سراسر تهران هستند و شما دیگر نیازی نخواهید داشت تا به دنبال یک دامپزشک خوب در تهران باشید. کافی است به سایت یا اپلیکیشن فن باز مراجعه کرده و یکی از دامپزشکان در حال همکاری را انتخاب کنید و اقدام به درخواست نوبت نمایید. در صورتی که نیاز به دریافت خدمات حضوری در منزل داشته باشید، دامپزشک در هر کجای تهران که باشید، شرق یا غرب، شمال یا جنوب، در محل مورد نظر شما حاضر خواهد شد.

 

خدمات دامپزشکی شامل:

 

  • واکسیناسیون دوره‌ای
  • تشخیص و درمان بیماری حیوانات خانگی
  • دندان پزشکی
  • چشم پزشکی
  •  تهیه دستور رژیم غذایی
  • عقیم سازی
  • کوتاه کردن بال پرندگان
  • کوتاه کردن موی حیواناتی مثل سگ و گربه

 

و مورادی از این دست خواهد شد. در صورتی که نیاز به بستری و ارائه خدمات کلینیک دامپزشکی تهران داشته باشید، شرایط برای ارائه این نوع خدمات نیز فراهم است.

 

خدمات دامپزشکی آنلاین

 

در برخی موارد نیز نیاز به چکاپ فیزیکی حیوان ندارید. در این مواقع امکان برقراری ارتباط آنلاین با دامپزشکان همکار ما در فن باز فراهم است. کافی ست تا نوبتی را رزرو کنید و به صورت آنلاین با دامپزشک مربوطه تماس برقرار نمایید تا دستورالعمل‌های لازم را برای حیوان خانگی شما را ارئه دهد.

 

شناخته شده ترین دامپزشک های مشهد در فنباز خدمات دامپزشکی و چکاپ برای حیوان خانگی شما به صورت حضوری و آنلاین انجام میدهند تا رضایت کامل شما را در فن باز به دست بیاوریم.