فن باز؛ شرکت خدمات نظافت، تعمیرات، تاسیسات و درمان

فن باز, بازار گسترده ارائه خدمات

خدمات فیزیوتراپی در شهر تهران

بهترین خدمات فیزیوتراپی تهران ، از رزرو نوبت فیزیوتراپی تا ارائه خدمات. 05136030818

خدمات فیزیوتراپی در تهران

 

انجام فیزیوتراپی معمولا برای بهبود دردهای عضلانی و بهبود عملکرد توانایی حرکتی برای افرادی که با این مشکلات درگیرند انجام می‌شود. خدمات فیزیوتراپی تهران، در فن باز به صورتی انجام می‌گیرد که شما بتوانید در کوتاه‌ترین زمان و بدون معطلی نوبت فیزیوتراپی را دریافت کرده و یا از خدمات حضوری مناسب بهره مند شوید. هدف گروه ماه در فن باز برداشتن چالش‌های پیش روی شما در مسیر سلامتی‌تان است. دیگر نگران پیدا کردن یک فیزیوتراپ خوب، یا دریافت نوبت فوری و به موقع از او نباشید. ما مسیر سلامتی شما را هموار کرده‌ایم تا در کمترین زمان ممکن به زندگی عادی بازگردید. 

 

 

 

 

گالری تصاویر خدمات فیزیوتراپی

نظرات کاربران

شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی
شایان شریفی
4 روز پیش| همیار سهراب مرادی

5 از 5

بسیار با ادب و شخصیت و با کیفیت کار عالی

سوالات متداول

چطور میتونم در فن باز عضو بشم؟

آیا تضمین کیفیتی برای خدمات فن باز وجود دارد؟

چه کسانی به فیزیوتراپی نیاز داردند؟

 

فیزیوتراپی می‌تواند برای افراد در تمام سنین با طیف وسیعی از بیماری‌ها مفید باشد، از جمله مشکلاتی که بر موارد زیر تأثیر می‌گذارد:

 

  • استخوان‌ها، مفاصل و بافت نرم: مانند کمردرد ، گردن درد ، شانه درد و آسیب‌های ورزشی
  • مغز یا سیستم عصبی: مانند مشکلات حرکتی ناشی از سکته مغزی ، ام اس (MS) یا بیماری پارکینسون
  • قلب و گردش خون: مانند توانبخشی پس از حمله قلبی
  • ریه‌ها و تنفس: مانند بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) و فیبروز کیستیک

 

فیزیوتراپی می‌تواند فعالیت بدنی شما را بهبود بخشد و در عین حال به شما در جلوگیری از آسیب‌های بیشتر کمک کند. برای رزرو فیزیوتراپی تهران می‌توانید از اپلیکیشن و سایت فن باز استفاده کنید. با استفاده از این سایت به سرعت و در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید اقدام به دریافت نوبت فیزیوتراپی تهران کنید.

 

بهترین و سریع ترین روش دریافت خدمات در منزل و نوبت با بهترین فیزیوتراپیست های تهران در فنباز برای شما فراهم شده است تا به راحتی سفارش خود را ثبت و رضایت کامل شما را جلب کنیم.

کاری که فیزیوتراپیست ها انجام می دهند

 

 

 

فیزیوتراپیست‌ها به جای تمرکز بر جنبه‌های فردی آسیب یا بیماری، بدن را به عنوان یک کل در نظر می‌گیرند.بهترین و سریع ترین روش دریافت خدمات در منزل و نوبت با بهترین فیزیوتراپیست های تهران در فنباز

 

برخی از رویکردهای اصلی مورد استفاده فیزیوتراپیست‌ها عبارتند از:

 

 

 

  • آموزش و مشاوره: فیزیوتراپیست‌ها می‌توانند در مورد چیزهایی که می‌توانند بر زندگی روزمره شما تأثیر بگذارند، توصیه‌های کلی ارائه دهند، مانند وضعیت بدنی و تکنیک‌های صحیح بلند کردن یا حمل برای کمک به جلوگیری از آسیب.
  • توصیه‌های حرکتی، تمرینی مناسب و فعالیت بدنی: ممکن است تمریناتی برای بهبود سلامت عمومی و تحرک شما و تقویت بخش‌های خاصی از بدن شما توصیه شود.
  • درمان دستی: در برخی موارد درمان فیزیوتراپیست از دستان خود برای کمک به تسکین درد و سفتی و تشویق به حرکت بهتر بدن استفاده می‍‌کند.
  • درمان به وسیله دستگاه: استفاده از دستگاه‌ها، آب درمانی، لیزر درمانی،تحریک الکتریکی عصب و عضله، امواج فرا صوت مواردی است که برای درمان بیماران از آن استفاده می‌شود.
  • بهترین خدمات فیزیوتراپی تهران ، از رزرو نوبت فیزیوتراپی تا ارائه خدمات.

 

تکنیک های دیگری نیز وجود دارد که گاهی اوقات ممکن است مورد استفاده قرار گیرد، مانند طب سوزنی. ما در فن باز با بهترین و با سابقه‌ترین فیزیوتراپیست‌ها در سراسر تهران در حال همکاری هستیم. در صورتی که نیاز به دریافت خدمات فیزیوتراپی تهران در منزل داشته باشید، فیزیوتراپیست‌های ما برای ارائه خدمات به سرعت در محل مورد نظر شما حضور خواهند یافت. 

 

بهترین دستگاه‌ها و جدیدترین روش‌ها را با فیزیوتراپیست‌های ما در تهران تجربه کنید و به سرعت نتایج ناشی از عملکرد خوب فیزیوتراپیست‌های ما را شاهد باشید. 

 

فن باز قصد دارد تا شما را در مسیر سلامتی با ارائه لیستی از فیزیوتراپیست‌های تهران همراهی کند.