آموزشیمقالات

مراحل ثبت درخواست خدمات در فن باز

فن باز یک سایت خدماتی در شهر مشهد است که افتخار این را دارد به شهر مشهد خدمت کند. در این مقاله قصد داریم نحوه ثبت‌نام و مراحل ثبت درخواست خدمات در فن باز را توضیح دهیم تا به‌سادگی بتوانید درخواست خود را ثبت کنید. یکی از الزامات و پیش‌نیازهای ثبت درخواست در سایت ثبت‌نام در سایت است که در ابتدا به‌صورت کامل توضیح داده می‌شود. فرآیند ثبت‌نام بسیار ساده است و نهایتاً 1 دقیقه زمان شما را بگیرید.

ثبت‌نام در سایت

برای ثبت‌نام در سایت به آدرس https://fanbaz.com مراجعه کنید و سپس در منوی اصلی گزینه ثبت‌نام را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه کادری به شما نمایش داده می‌شود که از شما شماره تلفن، گذرواژه و تائید گذرواژه را می‌خواهد. لطفاً در هنگام وارد نمودن شماره دقت به خرج دهید زیرا بعد از وارد کردن شما، از طرف سایت برای شما یک کد 5 رقمی برای اعتبار سنجی ارسال می‌شود.

بعد از گذراندن مرحله اول و ساخته‌شدن پنل کاربری شما در سایت، حال نوبت به پر کردن اطلاعات شخصی شما در سایت می‌شود. این اطلاعات شامل تصویر پروفایل، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، کد ملی، جنسیت و آدرس است که باید به‌درستی وارد شود زیرا در ادامه‌ی کار فن باز شما را با این مشخصات می‌شناسد.

مراحل ثبت درخواست خدمات در فن باز

حال به قسمت مراحل ثبت درخواست خدمات در فن باز می‌رسیم، ثبت درخواست خدمات در فن باز مانند ثبت‌نام در سایت بسیار ساده است و نهایتاً 3 دقیقه زمان شما را بگیرید. در ادامه مراحل ثبت درخواست نظافت منزل به‌طور کامل توضیح داده می‌شود تا در حین ثبت درخواست به هیچ مشکل احتمالی برنخورید.

 1. انتخاب نوع درخواست

همان‌طور که میدانید سایت فن باز خدمات بسیار متنوعی را ارائه می‌دهد که در این آموزش ما با قسمت نظافتی کار داریم پس در اولین انتخاب شما باید بر روی قسمت نظافتی کلیک کنید.

انتخاب نوع خدمت

 1. انتخاب بخش مورد درخواست

در قسمت دوم شما باید از زیرمجموعه‌های خدمات فن باز، خدمت موردنظر خود را انتخاب نماید که در این آموزش ما بر روی قسمت نظافت منزل کلیک می‌کنیم.

انتخاب نوع خدمت از زیر گروه خدمات اصلی

تکمیل درخواست و پر کردن سؤالات مربوطه

بعد از گذراندن مراحل اول و دوم به قسمت اصلی کار می‌رسیم که باید به سؤالاتی که متخصصین ما پرسیده‌اند جواب دهید. در این قسمت به چند فیلد مختلف بر خواهید خورد که بعضی‌ها در تمام خدمات ثابت و برخی متغیر است و فقط مختص به یک خدمت به‌خصوص است. در ادامه به هر دو مورد اشاره می‌شود.

ثبت نام متخصص در فن باز

توجه داشته باشید این سؤالات در ارائه خدمات بهتر به شما کمک می‌کند و می‌تواند مشکل شما را با سرعت بیشتری حل نماید. پس در جواب دادن دقت کنید. در ادامه سؤالاتی که از شما درخواست می‌شود تا جواب دهید را با هم مشاهده می‌کنیم.

سوالات ثابت و متغیر

سؤالات متغیر در قسمت خدمات فن باز

از آنجایی که سؤالات متغیر در قسمت خدمات مختص یک خدمت به‌خصوص است، پس می‌توان نتیجه گرفت این سؤالات بسیار تخصصی‌تر است که شما باید به‌درستی به آن پاسخ دهید. از آنجایی که این آموزش مربوط به خدمات نظافت خانه است پس می‌توان مشاهده نمود که سؤالات هم مربوط به همین موضوع طراحی شده است.

 1. جنسیت نیروی خدماتی

فن باز همواره به دنبال راحتی کاربرانش است و ازاین‌رو گزینه جنسیت نیروی خدماتی را برای انتخاب راحت‌تر شما قرار داده است. در این آموزش ما گزینه فرقی ندارد را انتخاب کرده‌ایم.

 1. مدت‌زمان حضور نیروی خدماتی

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید برای حضور متخصصین ما در محل مذکور گزینه‌های متنوعی موجود است که شما با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب می‌کنید. در این آموزش ما تا 5 ساعت را انتخاب کرده‌ایم.

 1. حدود متراژ ساختمان برای انجام خدمات چند متر است؟

در انتخاب جواب این سؤال حداکثر دقت را به خرج دهید زیرا این گزینه در تصمیم‌گیری‌های بعدی بسیار تأثیرگذار است. فرض کنید خانه شما 100 متر است مطمئناً شما با فردی که یک خانه 70 متری دارد فرق دارید و به نیروی کاری بیشتری دارید و یا زمان بیشتری برای تمیزکاری خانه شما نیاز است. در این آموزش ما گزینه 50 تا 100 متر را انتخاب کرده‌ایم.

 1. جنس پوشش کف چیست؟

برای این‌که بتوانیم بهترین وسایل و تجهیزات موردنیاز را فراهم کنیم تا به کف‌پوش خانه شما صدمه وارد نشود باید بدانیم که کف‌پوش از چه نوعی است پس در انتخاب خود نهایت دقت را به خرج دهید. در این آموزش ما گرانیت را به‌عنوان کف‌پوش انتخاب کرده‌ایم.

سؤالات ثابت در قسمت خدمات فن باز

همانطور که گفته شد برای درک بهتر مشکل و نیاز شما فن باز سوالاتی را از شما میپرسد که برخی از این سؤالات در تمام خدمات فن باز یکی است و برخی از این خدمات با توجه به نوع نیاز شما تعیین می‌شود. خدمات ثابت شامل تاریخ، آدرس، آدرس از روی نقشه و یادداشت است که بیشتر جنبه عمومی دارند و به همین علت است که این سؤالات جزو سؤالات ثابت است.

 1. تاریخ

زمانی که شما می‌خواهید نیروهای متخصص ما در مکان موردنظر شما قرار داشته باشند باید معلوم باشد پس این گزینه را برای راحتی شما قرار دادهایم. ما در این آموزش 19 فروردین را انتخاب کرده‌ایم. در انتخاب آدرس دقت داشته باشید نمی‌توانید آدرس کوچک‌تر از روز جاری وارد کنید.

 1. یادداشت

در این گزینه شما می‌توانید مواردی که ما باید بدانیم یا هر موردی که نیاز به نوشتن آن است را یادداشت کنید. ما در این آموزش هیچ یادداشتی ننوشته‌ایم.

 1. آدرس

برای این‌ که نیروی‌های خدماتی ما به سمت شما اعزام شوند باید آدرس شما را بدانیم از این جهت شما می‌توانید آدرس خود را داخل کادر بنویسید. دقت داشته باشید که آدرس را به‌درستی وارد کنید.

 1. انتخاب آدرس از روی نقشه

فن باز برای این‌ که شما عزیزان راحت باشید امکان انتخاب آدرس را از روی نقشه هم فراهم نموده است که در صورت نیاز می‌توانید از آن استفاده نماید.

 1. ثبت درخواست

بعد از پر کردن موارد بالا باید روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید تا درخواست شما با موفقیت ثبت شود. بعد از ثبت درخواست شما می‌توانید وضعیت درخواست خود را در پنل و در قسمت سفارشات من مشاهده کنید.

مشاهده بیشتر

تیم تحریریه

ما در تیم تحریریه مجله فن باز برترین و پرطرفدار ترین مقالات روز دنیا را بررسی و بهترین های آن ها را بصورت روانی ساده و قابل اجرا در مجله فن باز در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. اگر در خصوص این مقاله سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید تا پاسخ آن را در کمتر از 24 ساعت دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا