آموزشی

قیمت نماشویی در مشهد

با در نظر گرفتن عواملی مثل آلودگی های هوا، تغییرات دمایی سنگ نما، نیروی باد و گذر زمان که چهره ساختمان ها کم کم تغییر می کنه و رو به سیاهی می ره، نماشویی درمانی که برای بازگشت چهره اولیه ساختمان استفاده می شود. یکی از بحث های مهم در نماشویی که امروز به آن پرداختیم، قیمت نماشویی در مشهد است.

 

 

قیمت نماشویی در مشهد

نماشویی در مشهد به عوامل مختلفی بستگی داره از مهم ترین آن می توان به وسعت سازه، نوع مصالح ساختمان، میزان آسیب دیدگی وسایل و موارد متعدد دیگر بستگی داره و با توجه به این موضوع نمیشه قیمت ثابتی براش ذکر کرد. البته فرقی نداره که  نماشویی در مشهد  باشه یا هر جای دیگه مهم عواملی که در قیمت نماشویی تاثیر گذاره.

از عوامل مهم دیگر در قیمت نماشویی در مشهد

 • نوع سنگ
 • میزان و نوع کثیفی سازه
 • نوع چسب تخریب کننده و برچسب های موجود در سازه
 • میزان وسعت سازه
 • نیاز به داربست و یا طناب
 • نوع مصالح به کار رفته سازه
 • دستگاه های مورد استفاده در کار
 • و …

نماشویی ساختمان چه اهمیتی دارد؟

متاسفانه خیلی ها فکر می کنند که نماشویی ساختمان فقط برای زیبایی ساختمان انجام می شود در حالی که هدف اصلی نماشویی ساختمان، جلوگیری از آسیب هایی است که به مرور توسط این عوامل به ساختمان زده میشه و باعث کاهش عمر مفید نمای ساختمان و ایجاد خطر برای اهالی ساختمان میشه. البته این که نماشویی ساختمان در ظاهر ساختمان هم تاثیر بسزایی داره و باعث نو شدن چهره ساختمان با کمترین دردسر و هزینه میشه.

 

آیا ساختمان های تازه تاسیس هم نیاز به نماشویی دارند؟

شاید فکر کنید که ساختمان های تازه تاسیس نیازی به نماشویی ندارند در حالی که ساختمان های تازه تاسیس به علت برخورد مصالح نگه دارنده در همان ابتدای کار شکل بدی به خود می گیرند و اگر این مصالح روی نمای ساختمان بماند به مرور به نما و بدنه ساختمان آسیب هایی جزئی وارد می کند. البته میزان آسیب به میزان مصالح مانده روی ساختمان بستگی دارد ولی هدف اصلی از نماشویی ساختمان های تازه تاسیس در مشهد برای زیبایی بیشتر نما می باشد.

 

ثبت نام متخصص در فن باز

 

قیمت نماشویی در مشهد-فن باز

 

 

قیمت نماشویی ساختمان های جدید چقدره؟

قیمت نماشویی ساختمان های جدید با ساختمان های قدیمی از لحاظ قیمت خدمات فرقی چندانی ندارد ولی با توجه به این که این ساختمان ها به خدمات کمتری نیاز دارند و به سرعت تمیز می شوند، پس می توان نتیجه گرفت هزینه بسیار کمتری باید برای تمیز کردن نماشویی ساختمان بدهید.

 

انواع نماشویی ساختمان در مشهد

نماشویی ساختمان به روش های مختلفی انجام میشه که یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت نماشویی ساختمان همین نوع نماشویی است. این که از کدام نماشویی باید برای ساختمان شما استفاده بشه، یعنی این که از کدام تجهیزات باید استفاده بشه و یک نگاه غیر مستقیم هم به میزان وسعت سازه داره که میشه نتیجه گرفت در قیمت نماشویی در مشهد تاثیر گذار. انواع نماشویی در مشهد به شرح زیر است.

 

 1. نماشویی با داربست

در این روش که برای ساختمان های چند طبقه استفاده می شود که نمی توان به سادگی به تمام قسمت های دسترسی داشت، از میزان مشخصی داربست با توجه به وسعت سازه استفاده می شود و متخصص روی این داربست به روش های مختلف سازه مذکور را تمیز یا همان نماشویی انجام می دهند.

 

 1. نماشویی با طناب

در این روش که تخصصی تر از روش داربست است، فرد متخصص به وسیله ی طنابی که به او بسته شده، شروع به تمیز کردن ساز می کنه. از روش طناب برای جاهایی استفاده میشه که یا طبقات زیادی دارند و بستن داربست هزینه فوق سنگینی داشته و اصلا نمی توان داربست وصل نمود، یا در مکان هایی که امکان داربست زدن وجود ندارد. این روش هزینه و زمان کمتری از داربست می طلبه و به این معنا نیست که بهتر از روش داربست نیست.

 

 1. نماشویی با طناب و داربست

این روش ترکیب از هر دو مورد است و هزینه بیشتری هم دارد. در این روش که طرفدار کمتری هم دارد، داربست در محل سازه نصب و سپس متخصصین به وسیله طناب خود را محکم کرده و شروع به نماشویی می کنند. این روش در خیلی از موارد کاربرد ندارد ولی در مواردی که ایمنی متخصص مطرح است و الزامی می باشد که از هر دو وسیله استفاده شود، باید فقط از این روش استفاده نمود.

 

چرا باید خدمات نماشویی فن باز را انتخاب کنیم؟

نماشویی ساختمان یک کار کاملا تخصصی بوده و باید حتما توسط متخصص معتبر انجام بشه تا بازدهی بالایی داشته باشه، از این رو توصیه می شود که از خدمات با ضمانت فن باز برای نماشویی یا هر خدمات دیگری برای ساختمان استفاده کنید تا کار شما با بهترین کیفیت انجام شود.

 

 

چرا باید خدمات نماشویی فن باز را انتخاب کنیم؟

 

 

نماشویی در مشهد چرا بیشتر از شهر های دیگه انجام میشه؟

مشهد جزو کلان شهر هایی حساب میشه که آلودگی زیادی داره و از این رو عوامل تخریب کننده سازه در این کلان شهر بیشتر از سایر شهر ها می باشد، از این رو اگر شما در شهر های دیگر شما هر 9 ماه نیاز به نماشویی داشته باشید، در مشهد هر 6 ماه نیاز به نماشویی دارید.

 

هزینه نماشویی در مشهد با خدمات فن باز

خدمات نماشویی توسط هر شخص یا شرکتی هم انجام بشه، هزینه متغیری داره ولی اگر شما از خدمات نماشویی فن باز استفاده کنید، به شما بابت هزینه ای که پرداخت می کنید، فاکتور و ضمانت داده می شود تا نه تنها هزینه اضافی پرداخت نکنید بلکه کار گروه ما هم ضمانت داشته باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل، شما بتوانید به سادگی اقدام کرده و از طریق پشتیبانی فن باز مشکل را حل کنید.

جمع بندی

نماشویی ساختمان  یک کار کاملا تخصصی بوده و باید حتما توسط متخصص معتبر انجام بشه تا بازدهی بالایی داشته باشه. با توجه به این که نماشویی با هدف تمیز کردن نما و جلوگیری از آسیب های مربوط به ساختمان انجام می شود، توصیه می کنیم هر چند وقت یکبار انجام شود؛ مثلا می توانید در سال 2 بار نماشویی انجام دهید. درباره قیمت نماشویی در مشهد هم باید به این دوباره اشاره نمود که قیمت ها با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود و نمی توان قیمت مشخصی برای آن ارائه نمود.

مشاهده بیشتر

تیم تحریریه

ما در تیم تحریریه مجله فن باز برترین و پرطرفدار ترین مقالات روز دنیا را بررسی و بهترین های آن ها را بصورت روانی ساده و قابل اجرا در مجله فن باز در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. اگر در خصوص این مقاله سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید تا پاسخ آن را در کمتر از 24 ساعت دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا