آموزشی

مراحل ثبت‌نام در پنل متخصصین فن باز

فن باز یک سایت خدماتی در شهر مشهد است که افتخار این را دارد به مردم شهر مشهد خدمت کند. در این مقاله قصد داریم مراحل ثبت‌نام در پنل متخصصین فن باز را توضیح دهیم. فن باز قصد دارد تا با توجه به تخصص شما بهترین کارها را برای شما فراهم آورد پس اولین کار برای این امر ثبت تخصص خود در پنل متخصصین است. فرآیند ثبت‌نام بسیار ساده است و نهایتاً 5 دقیقه زمان شما را بگیرید.

مراحل ثبت‌نام در پنل متخصصین

ثبت‌نام در پنل متخصصین بسیار ساده است و همان‌طور که گفته‌شده نهایت به 5 دقیقه زمان نیاز داشته باشد. در ادامه مراحل ثبت‌نام در پنل متخصصین را به‌صورت کامل و جامع توضیح می‌دهیم. توجه داشته باشید اگر دوست دارید با فن باز همکاری کنید باید حتماً در پنل متخصصین فن باز ثبت‌نام کنید تا بتوان بهترین کار را با توجه به تخصص شما برای شما فراهم آورد.

  1. مراجعه به پنل متخصصین

قبل از هر کاری باید وارد سایت فن باز به آدرس https://fanbaz.com شوید و در قسمت پنل متخصصین بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.

ثبت نام اولیه

  1. ارسال شماره

بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت‌نام از شما درخواست می‌شود که شماره خود را در کادری که مشاهده می‌کنید وارد نماید. توجه داشته باشید که شماره‌ای که وارد می‌کنید باید صحیح باشد زیرا بعد از ارسال شما پیامکی حاوی کد اعتبار سنجی برای شما ارسال می‌شود.

ارسال شماره

  1. کد اعتبار سنجی

بعد از وارد کردن شماره واردی قسمت بعدی می‌شوید که کادری نمایان می‌شود که مزون آن ارسال کد اعتبار سنجی است. همان‌طور که گفته شد کد اعتبار سنجی برای شما ارسال می‌شود که باید این کد را داخل کادر وارد نماید. دقت داشته باشید که کد اعتبار سنجی یک عدد 5 رقمی است و نمی‌توان از کاراکترهای غیر عددی استفاده نمود.

در کادر کد اعتبار سنجی قسمت با مضمون ارسال دوباره رمز را می‌بینید، این قسمت زمانی که رمز برای شما پیامک نشده است کاربرد پیدا می‌کند و با کلیک بر روی آن رمز دوباره برای شما ارسال می‌شود.

کد اعتبار سنجی

ثبت نام متخصص در فن باز
  1. فرد، مغازه و سازمان / شرکت

بعد از وارد نمودن کد اعتبار سنجی، پنلی برای شما نمایان می‌شود که در آن سه گزینه فرد، مغازه و سازمان / شرکت قابل‌مشاهده است که شما طبق شرایط خود باید یکی را انتخاب نماید. در ادامه با این سه بخش بیشتر آشنا می‌شویم.

فرد

اگر به‌صورت تک‌نفره و برای خودتان کار می‌کنید باید این گزینه را انتخاب نماید. بعد از انتخاب این گزینه از شما مشخصاتتان را می‌خواهد که همه باید صحیح وارد شوند. در تصویر چند فیلد مشاهده می‌کنید که این فیلدها شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، ایمیل، آدرس و قوانین سایت می‌شود. در پر کردن این فیلدها نهایت دقت را به خرج بدهید و حتماً قوانین سایت را مشاهده کنید تا هیچ مشکلی در ادامه رخ ندهد.

انتخاب حوضه فعالیت

مغازه

اگر شما مغازه ارائه خدمات دارید و می‌خواهید با فن باز همکاری کنید فیلد خدمات را پرکنید. بعد از انتخاب این گزینه شما فیلدهای متفاوت را مشاهده می‌کنید که باید آن‌ها را با نهایت دقت پرکنید. فیلدهایی که نیاز است شما پرکنید، شامل نام مغازه، شماره تماس، آدرس، شماره جوازِ کسب، آدرس مغازه و قوانین سایت است. در پر کردن این موارد هم دقت فرماید و حتماً قوانین سایت را مطالعه فرماید.

مغازه

سازمان / شرکت

اگر یک سازمان و یا شرکت هستید و دوست دارید در سطح گسترده با فن باز همکاری کنید باید گزینه سازمان / شرکت را انتخاب نماید که این گزینه نیز مانند دو مورد قبلی دارای فیلدهای مشخصی است که باید با نهایت دقت پر شود، این فیلدها شامل نام شرکت، شماره تماس، آدرس ایمیل، شماره ثبت، آدرس محل سکونت و قوانین سایت است که در تصویر مشاهده می‌کنید.

سازمان یا شرکت

  1. آپلود (بارگذاری) مدارک موردنیاز

بعد از مشخص کردن نوع فعالیت خود نوبت به آپلود مدارک می‌رسید. اولین مدرکی مهمی که باید آپلود شود عکس شما است. بعد از آپلود عکس باید با توجه به انتخاب نوع فعالیت (فرد، مغازه و سازمان / شرکت) خود مدارک مشخصی را آپلود نماید.

دقت داشته باشید که اگر شما فعالیت فردی را انتخاب کرده‌اید باید عکس کارت ملی و شناسنامه و اگر نوع مغازه را فرستادید به‌علاوه کارت ملی و شناسنامه باید عکس از جواز کسب خود را آپلود نماید؛ اما اگر شما نوع سازمانی را آپلود کردید باید کارت ملی و شناسنامه و به‌جای عکس جواز کسب باید عکس شماره ثبت شرکت را آپلود نمایید.

مدارک مورد نیاز

  1. انتخاب تخصص خود

بعد از آپلود مدارک موردنیاز نوبت انتخاب تخصص خود می‌رسد. در کادری که به شما نمایش داده می‌شود تمام تخصص‌های موردنیاز فن باز مشخص شده است که مطمئناً تخصص شما هم در آن موجود است و شما باید آن را از لیست پیدا کنید و انتخاب نماید.

انتخاب تخصص

  1. ثبت اطلاعات

بعد از وارد کردن اطلاعات نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد، اگر تمام اطلاعات را بدون اشتباه وارد کرده باشید اطلاعات ثبت می‌شود و کار تمام است ولی اگر اطلاعات را اشتباه وارد کنید اطلاعات ثبت نمی‌شود تا زمانی که اطلاعات به‌درستی ثبت شود. فن باز برای راحتی کار شما راهنمای کامل اشتباهات را ارائه داده است که متوجه می‌شوید کدام قسمت را اشتباه وارد کرده‌اید و میتانید آن را صلاح نماید. بعد از رفع اشتباهات اطلاعات شما آماده ثبت است؛ اما کار هنوز تمام نشده است و ثبت‌نام شما بعد از بررسی نهایی انجام می‌شود

  1. بررسی نهایی

بعد از ارسال اطلاعات برای فن باز این اطلاعات به دست متخصصین فن باز فرستاده می‌شود تا بررسی نهایی مدارک و مشخصات ارسال‌شده شما برای ثبت‌نام بررسی شود. این کار ممکن است چند ساعت طول بکشد؛ که با توجه به حجم درخواست‌ها امری طبیعی است، پس صبور باشید. بعد از نهایی شدن ثبت‌نام به شما خبر داده می‌شود.

مشاهده بیشتر

تیم تحریریه

ما در تیم تحریریه مجله فن باز برترین و پرطرفدار ترین مقالات روز دنیا را بررسی و بهترین های آن ها را بصورت روانی ساده و قابل اجرا در مجله فن باز در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. اگر در خصوص این مقاله سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید تا پاسخ آن را در کمتر از 24 ساعت دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا