آموزشی

قیمت کلید ساز شبانه روزی در مشهد

شاید برای شما پیش آمده باشد که هنگام بازگشت از مهمانی کلید خود را جا گذاشته باشید و یا برای خرید از منزل خارج شده اید و فراموش کرده اید که کلید را از پشت درب بردارید در این شرایط حساس و اضطراری به دنبال نزدیک ترین و حرفه ای ترین کلید ساز می گردید تا بدون آسیب رساندن به درب، آن را برای شما باز کنند.

در این مواقع شما می توانید با کلید ساز سیار شبانه روزی در مشهد تماس حاصل نمایید تا سریعا خود را به محل برساند و به صورت فوری مشکل شما را حل کند. در این مطلب ما در مورد کلید سازی شبانه روزی در مشهد و همچنین خدماتی که به شما ارائه میدهند خواهیم گفت.

ویژگی کلید ساز شبانه روزی در مشهد

گاها پیش آمده که کلید خود را جا گذاشته اید و در شرایط سختی قرار دارید و برایمان خیلی اهمیت دارد که یک کلید ساز در محل حاضر شود و مشکل ما برطرف کند ولی پیشنهاد می شود حتما در انتخاب کلید ساز دقت نمایید یک کاید ساز حرفه ای باید دارای شرایط ذیل باشد:

گام اول – باید مورد اطمینان شما باشد.

گام دوم – کلید ساز باید کار بلد باشد و در ساخت کلید مهارت داشته باشد تا شما بعد از ساخت کلید به مشکل نخورید و یا کلید ساخته شده قفل را به سختی باز کند فن باز با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در این زمینه با ارائه کار بسیار تمیز و ظریف این مشکل را برای شما حل می کند…

گام سوم – کلید ساز باید در دسترس شما باشد و با یک تماس شما مشکل شما را حل کند و یا بتواند سریع خود را به محل برساند.

برای این کار کافی است با نیروهای متخصص فن باز تماس حاصل نمایید و یا با نصب اپلیکیشن فن باز و یا سایت فن باز درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت یکی از بهترین کلید سازان مشهد رو به آدرس شما اعزام کنیم تا هرچه زودتر مشکل شما برطرف شود.

انواع قفل و کاربرد آن ها

از قفل ها برای بسته نگه داشتن درب و امنیت کمد، قفسه و موارد این چنینی استفاده می شود. قفل ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند که هر کدام با توجه به نوع آن دارای کاربرد های مختلفی می باشند. قفل ها از نظر نوع ساختار، اندازه و محل نصب با هم دارای تفاوت هایی هستند. که در ادامه با انواع قفل با توجه به موارد گفته شده آشنا می شویم.

 1. قفل کتابی

یکی از قدیمی ترین و پر کاربرد ترین قفل های، قفل کتابی می باشد. این قفل کتابی را می توان بر روی هر دری اعم از درب مغازه یا درب های آکاردئونی استفاده کرد. قفل های کتابی انواع مختلفی دارند و به لحاظ امنیت داری تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر هستند. برخی از این قفل ها ضد اسید و ضد دریل بوده و ایمنی بسیار بالایی دارند و بعضی از آنها نیز به هیچ وجه ایمن نیستند.

ثبت نام متخصص در فن باز

قفل کتابی

 1. قفل دیجیتالی

قفل دیجیتال یا همان قفل الکترونیکی است که یک سیستم قفل کننده و امنیتی می باش که برای باز و بسته شدن قفل از جریان الکتریکی استفاده میکند. جریان الکتریکی متصل شده به قفل الکتریکی برای ایجاد نیروی الکترومغناطیسی استفاده می شود، یا یک سلونوئید که این قطعات داخلی مهمترین قسمت در عملکرد قفل و برقراری ایمنی می باشند.

قفل های دیجیتالی به همراه خود یک کلید کنترل دارند و امکان تغییر کلید بدون تغییر در قفل را دارند، زمان و رویدادها را ثبت می کنند، در هنگام خطر می توانند اعلان هشدار کنند و از سرعت عمل بالایی هم برخوردار هستند از مهمترین ویژگی های این قفل می توان به کنترل از راه دور بودن آن اشاره کرد. قفل های دیجیتال را می توان بر روی انواع درب های ضد سرقت به کار برد.

 1. قفل اثر انگشتی

از جدیدترین قفل ها می توان به قفل اثر انگشتی اشاره کرد. این مدل قفل بسیار پر کاربرد می باشند و با توجه به اینکه اثر انگشت شما کلید قفل به حساب می آید امکان گم شدن و یا فراموش کردن رمز و همچنین جعل آن وجود ندارد. از مهم ترین ویژگی قفل اثر انگشتی می توان به امنیت بالا، عدم نیاز به حمل کلید اشاره کرد.

 1. قفل ماشین

این نوع قفل ها برای امنیت ماشین به کار برده می شوند و دارای امنیت بالایی می باشند اما مدل هایی که قیمت بالاتری دارند مستحکم و بادوام تر هستند. قفل سخت تری دارند و در نتیجه باز کردن آنها سخت تر می شود و زمان بیشتری برای باز شدن نیاز دارند.

 1. قفل کله گاوی

از فواید خرید قفل کله گاوی می توان به امنیت بالای آن و غیر قابل باز بودن قفل با وارد کردن ضربه به درب اشاره کرد. این نوع قفل ها مخصوص پاساژها و آپارتمان ها است که به راحتی با بستن قفل کسی نمی تواند وارد خانه و یا محل کار شما شود. از فواید خرید قفل کله گاوی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • عدم باز و بستن درب بوسیله ضربه وارد کردن به قفل
 • قابلیت باز و بسته شدن قفل با دست و درب باز کن الکتریکی
 • دارای شاسی برای باز کردن درب از داخل
 • قابلیت قفل کردن شاسی قفل و از کار انداختن شاسی قفل
 • مناسب برای درب هایی که جک آرام بند دارند

6-قفل برقی درب حیاط

از ویژگی های قفل برقی این است که مانند قفل درب باز کن زنجیری عمل میکند و با آیفون به راحتی باز می شود. با این قفل ها درب حیاط محکم بسته می شود و سارق امکان باز کردن آن را ندارد.

7-قفل فرمان

از قفل فرمان برای محافظت از ماشین استفاده می شود و این نوع قفل ها می تواند کار سارق را به تاخیر بیندازد. قفل فرمان همانطور که از اسمش هم پیداست به دور فرمان بسته می شود و اجازه حرکت به فرمان را نمی دهد تا سارق نتواند ماشین را به سرقت ببرد.

نکته مهم: سارقین خودرو با باز کردن هیچ نوع قفلی مشکل ندارند و به سادگی می توانند هر نوع قفلی را باز و در کمترین زمان ماشین را به سرقت ببرند، پس توصیه می کنم از انواع قفل ها مثل قفل پدال هم استفاده کنید تا حداقل کار سارق سخت تر کنید.

از دیگر خدماتی که در کلید سازی شبانه روزی در مشهد انجام می شود عبارتند از:

خدمات تعمیر قفل فن باز

 • نصب انواع بهترین قفل های دیجیتال
 • تعویض مغزی انواع درب های ضد سرقت
 • تعویض مغزی انواع درب های معمولی
 • نصب انواع درب های ضد سرقت
 • تعمیرات و رگلاژ انواع درب های ضد سرقت
 • باز کردن درب انواع خودرو
 • باز کردن درب انواع گاوصندوق
 • باز کردن انواع درب های ضد سرقت
 • باز کردن انواع درب های معمولی
 • ساخت انواع کلیدهای کد دار اتومبیل های خارجی و ایرانی
 • کپی انواع ریموت کنترل اتومبیل
 • کپی انواع ریموت کنترل درب های جکی، اتوماتیک
 • نصب انواع ضد سرقت برای اتومبیل های ایرانی به صورت تضمینی
 • نصب انواع قفل های جکی
 • نصب انواع قفل های آرام بند
 • نصب انواع قفل های ضد سرقت برای آپارتمان

معرفی کلید ساز شبانه روزی در مشهد:

کلید ساز شبانه روزی در مشهد قصد دارد تا با انجام دادن تمامی موارد ذکر شده و در دسترس بودن آسان برای شما مشتریان عزیز مشکل پیش آمده برای شم ارا به راحتی هرچه تمام تر و با پرداخت هزینه ای کمتر و در اولین فرصت به راحتی برطرف نماید.

کلید ساز شبانه روزی در مشهد تمامی خدمات خود را به صورت 2۴ ساعته برای شما مشتریان عزی انجام می دهد، ما بدون تعطیلی و در اسرع وقت در خدمت شما هستیم و سعی مان بر این است که بهترین خدمات را به شما عزیزان در سرتاسر مشهد ارائه دهیم. نیروهای متخصص فن باز در مشهد حاضر به انجام همکاری در پروژه های ساخت و انجام کلیه ی پروژه های تخصصی در زمینه ی حرفه ی خود با شما عزیزان می باشد.

چند نکته اساسی برای شمایی که کلید خود را جا گذاشته اید!

اگر به دلایلی که در ریز به آن ها اشاره می کنیم کلید خود را جا گذاشته اید در مرحله اول خونسردی خود را حفظ کنید به دلیل اینکه با توجه به استرسی که به شما وارد شده است ممکن است تصمیمی بگیرید و عملی انجام دهید که علاوه بر آسیب رساندن به خودتان ممکن است هزینه گزافی برای شما داشته باشد.

 1. جا گذاشتن کلید در پشت درب:

اگر درب منزل شما بسته شد و کلید پشت درب ماند هرگز سعی نکنید تا قفل منزل را خودتان باز کنید به دلیل اینکه امکان دارد تا با به جا انداختن بر روی در سهولت باز شدن درب خود را برای افراد سوءاستفاده گر به نمایش میگذارید.

 1. عدم امتحان قفل با کلیدهای متفرقه:

هرگز با کلید دیگری قفل مورد نظر خود را باز نکنید زیرا با شکستن کلید و یا با گیر کردن کلید در قفل مورد نظرتان شما به قفل آسیب رسانده اید و باید هزینه ای بیشتر متحمل شوید.

کلید های متفرقه

 1. استفاده از اشیای تیز برای باز کردن درب:

اصلا سعی نکنید تا با استفاده از اشیای تیز قفل را باز کنید زیرا این کار فقط باعث آسیب رساندن به قفل می شود و شما باید هزینه ای اضافه پرداخت نمایید.

 1. در خطر قرار ندادن جان خود جهت باز کردن درب:

نکته ی آخر و بسیار مهم این است که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی ریسک نکنید و جان خود را به خطر نیندازید تا با بالا رفتن از درب یا پنجره و یا دیوار های مجاور آسیب جدی به خود وارد نمایید و مجبور به پرداخت هزینه ای گزاف شوید و شاید تا مدتها هم سلامت خود را از دست بدهید.

در این شرایط بهتر است کمی منطقی فکر کنیم و راه حل بی خطر و کم هزینه تری را انتخاب کنیم برای اینکار بهتر است با نیروهای متخصص فن باز در مشهد تماس حاصل نمایید. نیروهای متخصص فن باز با در دسترس بودن همیشگی آماده ی ارائه هرگونه خدمات به شماست.

پیدا کردن کلید ساز شبانه روزی در مشهد:

مهمترین مسئله اهمیت دادن به امنیت ساختمان و ساکنین است و نباید با سهل انگاری امنیت دیگران و خودمان را به خطر بیندازیم.

امروزه پیدا کردن کلید ساز شبانه روزی حرفه ای و کار بلد و در دسترس و از همه مهمتر مورد اطمینان در مشهد کار آسانی نمی باشد اما نیروهای متخصص فن باز این اطمینان را به شما مشتریان عزیز میدهد که با افرادی مجرب و از هر جهت قابل اطمینان آماده ارائه هرگونه خدماتی در اسرع وقت به شما می باشد.

ساخت انواع کلید توسط کلید ساز:

کلید ساز علاوه بر خدمات یاد شده می تواند انواع ساخت کلید را هم انجام را هم بسازند که در صورت نیاز شما می توانید به صورت مستقیم کلید تهیه کنید، این کلید ها در لیست زیر به طور خلاصه آورده شده. در صورت لزوم ارزان ترین روش برای حل مشکل گیر کردن در پشت درب، خرید کلید آماده است.

 • انواع کلید های چهار پر
 • انواع کلید های کامپیوتری
 • انواع کلید های دو لبه
 • انواع کلید های گاو صندوقی
 • انواع سوئیچ ماشین های ایرانی

قیمت خدمات کلید سازی شبانه روزی در مشهد:

نکات و عوامل مختلفی در ساخت کلید تاثیر گذار می باشد و نمی توان یک قیمت مقطوع برای کلید سازی یا تعمیر قفل ذکر نمود ولی موارد زیر جزو روش های موثری هستند که در میزان کم و زیاد قیمت تاثیر گذار هستند.

خدمات قفل سازی

 1. نوع و مدل قفل

هرچه قفل از مدل پیچیده تری باشد زحمت زیادی برای تعمیر آن کشیده می شود ودر نتیجه هزینه بیشتری خواهد داشت.

 1. جنس قطعات استفاده شده

از موارد تاثیر گذار در تعیین قیمت نوع جنس قطعاتی تعویضی در هنگام تعمیر قفل است.

 1. نوع باتری

نوع باتری که در ریموت های اتومبیل و قفل های دارای ریموت استفاده می شود نیز بر قیمت تاثیر خواهد داشت.

 1. جنس کلید

برای ساخت کلید هرچه آلیاژ بهتری استفاده شود هزینه بالاتری خواهد داشت.

 1. قفل دیجیتال

با توجه به جدید بودن و نوع قفل های دیجیتال هزینه تعمیر آن نسبت به قفل های معمولی بیشتر می شود.

 1. تعداد کلید

هر چه تعداد کلید مورد نیاز بیشتر باشد قطعا هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.

 1. مدت زمان انجام کار

برای ساخت کلید، تعمیر قفل، هرچه زمان بیشتری نسب به زمان روتین کار صرف شود هزینه بیشتری به همراه خواهد داشت.

 1. هزینه رفت و آمد

اگر فاصله با فرد کلید ساز بیشتر از مسیر های معمول باشید هزینه بابت رفت آمد دریافت خواهد شد.

جمع بندی

در این مطلب شما را با ویژگی های یک کلید ساز حرفه ای، ویژگی ها و انواع قفل ها و خدماتی که در کلید ساز شبانه روزی در مشهد برای شما انجام می دهند آشنا کردیم. در پایان امیدوار هستیم این مطلب برای شمایی که کلید خود را گم و یا فراموش کرده اید مفید واقع شده باشد.

مشاهده بیشتر

تیم تحریریه

ما در تیم تحریریه مجله فن باز برترین و پرطرفدار ترین مقالات روز دنیا را بررسی و بهترین های آن ها را بصورت روانی ساده و قابل اجرا در مجله فن باز در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. اگر در خصوص این مقاله سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید تا پاسخ آن را در کمتر از 24 ساعت دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا