الکترونیکی

تعمیرات فوری موبایل در مشهد

در مشهد تعداد قابل توجهی از افراد از موبایل استفاده می کنند که در نتیجه نیاز به تعمیرات فوری موبایل در مشهد توسط متخصصین به یکی از نیاز های مهم تبدیل شده زیرا که بسیاری از افراد برای انجام کارهایشان نیاز به موبایل دارند و در صورتی که موبایل ایشان دچار مشکل شود تمایل دارند در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر شود تا بتوانند به کارهای روزمره خود رسیدگی کنند به ویژه افرادی که تنها یک موبایل دارند.

در انتخاب تون دقت کنید

نکته مهم در مورد مراکز تعمیرات فوری موبایل این است که باید توجه داشته باشید که ممکن است مرکزی که بمنظور تعمیر فوری موبایل خود انتخاب می کنید خدمات تعمیرات موبایل برای نوع موبایل شما را ارائه نکند بهمین علت بسیار مهم است که قبل از مراجعه به مرکز تعمیرات فوری موبایل مذکور از اینکه این مرکز خدمات تعمیرات موبایل شما را انجام می دهد و یا خیر مطمئن شوید.

تعمیرات ممکن برای موبایل

باید توجه داشته باشید کلیه خدمات تعمیراتی موبایل امکان اینکه بصورت فوری در زمانی بسیار کوتاه انجام شوند را ندارند. برخی از خدمات موبایل که معمولاً امکان انجام فوری را دارند عبارتند از:

 • تعمیرات تاچ و ال سی دی موبایل
 • تعویض گلس موبایل
 • تعویض باتری موبایل
 • تعویض شارژر موبایل
 • تعویض میکروفون گوشی
 • تعویض پارت شارژر موبایل
 • تعویض اسپیکر گوشی
 • تشخیص و عیب یابی کلی موبایل
 • آنلاک کردن موبایل
 • فلش کردن موبایل
 • برگرداندن وضعیت موبایل به تنظیمات کارخانه
 • تست هارد موبایل

قبل از تحویل چک کنید

توجه داشته باشید که قبل از اینکه موبایل خود را به متخصص تحویل دهید تا عیب آن را تعمیر کند موبایل خود را بخوبی چک کنید تا هم سایر مشکلات احتمالی را نیز شناسایی کرده و به متخصص تعمیرات موبایل مذکور اعلام کنید و هم از بروز سوئ تفاهم های احتمالی در حین تحویل موبایل جلوگیری کنید.

تعمیرات موبایل

هزینه تعمیرات موبایل فوری در مشهد

قیمت تعمیرات فوری موبایل در مشهد توسط متخصصین بسته به عواملی مانند برند، مدل ، نوع و تعداد مشکل موبایل متفاوت است. بطبع زمانی که مشکلات موبایل زیاد باشد هزینه تعمیر نیز بیشتر میشود.

زمان لازم برای تعمیر فوری موبایل در مشهد

زمان لازم برای تعمیر موبایل بستگی به نوع تعمیرات موبایل دارد. در برخی مواقع خدمت لازم برای موبایل در زمان بسیار کوتاهی مثلاً ده دقیقه انجام پذیر است حال آنه در برخی مواقع زمان لازم برای تعمیر موبایل یک روز می باشد. به ویژه که ممکن است موبایل نیاز به تعویض قطعه داشته باشد و تهیه قطعه نیز گاها زمان بیشتری لازم دارد. ولی در هر صورت با استفاده از خدمات تعمیرات فوری موبایل در مشهد توسط متخصصین می توانید اطمینان داشته باشید که موبایل شما در زمان بسیار کوتاه تری تعمیر و آماده استفاده خواهد شد.

دسترسی به تعمیرات فوری موبایل در مشهد

برای اینکه بتوانید مراکز تخصصی ارائه خدمات تعمیرات فوری موبایل در مشهد را با سرعتی کم پیدا کنید می توانید از وب سایت فن باز که در زمینه معرفی مشاغل و متخصصین مختلف به مردم نیازمند به این خدمات است و بطور تخصصی در خراسان رضوی فعالیت می کند مراجعه کنید. لیست بهترین متخصصین تعمیر موبایل در فن باز قرار داده شده و به علاوه برای متخصصین نیز امکانی فراهم آمده است که بتوانند بهترین کارهای مرتبط با تخصص خود را در مشهد پیدا کنند.

خدمات جدید

یکی از راهکارهای مهم در امر رونق کسب و کار که همواره مورد استفاده است ارائه خدمات جدید برای مشتریان است. از جمله خدمات جدیدی که امروزه متخصصین ارائه خدمات تعمیرات تخصصی موبایل ارائه می کنند عبارتند از:

ثبت نام متخصص در فن باز
 1. پیک موتوری

از جمله خدمات جدیدی که متخصصین تعمیرات فوری موبایل در مشهد ارائه می کنند عبارت است از ارائه پیک برای دریافت موبایل از مشتری و پس از تعمیر برای تحویل موبایل به مشتری، این خدمت موجب میشود تا دیگر فرد مجبور نباشد محل کار یا زندگی خود را ترک کند و حضوراً به مرکز تعمیرات تخصصی فوری موبایل مذکور مراجعه کند.

البته لازم به ذکر است که برخی از این شرکت ها خدمات پیک را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهند و برخی نیز با تخفیف خدمات پیک را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 1. آموزش و مشاوره

آموزش عمومی و ارائه مشاوره از دیگر خدمات نوینی است که امروزه توسط متخصصین خدمات تعمیرات فوری در خراسان رضوی برای مشتریان ارائه می شود. مشاوره در مواردی مانند اینکه آیا به صرفه هست که موبایل خود را تعمیر کنید و یا اینکه بهتر است از کدام برند برای قطعه تعویضی موبایل خود انتخاب کنید و مواردی این چنینی می باشد.

قبل از هر کاری مشاوره بگیرید

 1. ثبت درخواست آنلاین

از جمله دیگر امکانات نوینی که امروزه برخی مراکز تعمیرات فوری موبایل مشهد ایجاد کرده اند می توان به ایجاد وب سایت اختصاصی برای شرکت تعمیرات فوری موبایل خود و امکان انجام ثبت درخواست آنلاین در این وب سایت اشاره کرد.  بدین ترتیب مشتری می تواند با پرکردن یک فرم ساده اینترنتی به راحتی درخواست خود را برای کارشناس شرکت تعمیرات فوری موبایل مذکور ارسال کند و هزینه ابتدایی انجام خدمت خود را نیز دریافت کند.

 1. ارائه رسید معتبر به مشتریان

از جمله دیگر خدماتی که مشتریان می توانند از شرکت های تعمیرات فوری موبایل در مشهد توسط متخصصین دریافت نمایند می توان به دریافت رسید معتبر در قبال خدمات تعمیرات شرکت برای موبایل خود اشاره کرد. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که گاهاً ممکن است که موبایل توسط فردی دیگر دچار آسیب شده باشد که بطبع باید هزینه تعمیر آن را بپردازد لذا فرد نیاز به رسیدی معتبر دارد تا با ارائه به فرد مقصر خسارت تعمیر موبایل را از وی دریافت نماید.

به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید بازار کاری خوبی داشته باشید و در فضای رقابتی موجود موفق باشید باید ارائه خدمات رفاهی نوین به مشتریان را در کار خود اضافه کنید و از بستر تبلیغاتی موجود در اینترنت نیز بهره ببرید تا بتوانید دامنه تبلیغات خود را بسیار گسترده کنید و مشتریان بیشتری پیدا کنید.

گارانتی

یکی از مهمترین موضلات در مورد تعمیرات موبایل مربوط به گارانتی قطعات می باشد. در برخی موارد قطعه تعویضی دچار عیب و ایراد میشود که ناشی از کیفیت پایین آن قطعه است و مجدداًبرای فرد هزینه به بار می آورد. به هنمین علت بسیار اهمیت دارد از خدمات مراکز تعمیرات فوری موئبایلی در مشهد استفاده کنید که قطعات مورد استفاده در تعمیرات موبایل را گارانتی می کنند، بدین ترتیب می توانید اطمینان داشته باشید که قطعات با کیفیتی دریافت کرده اید.

سایر وسایل الکترونیک

خدمات تعمیرات فوری موبایل در مشهد توسط متخصصین شرکت های تعمیرات فوری تنها محدود به موبایل نیست بلکه شامل آی پد و تبلت نیز میشود. پس هیچ نگرانی نداشته باشید و فقط به فن باز مراجعه کنید تا در اسرع وقت مشکل شما حل شود.

مجوز

مانند هر خدمت فنی دیگر داشتن مجوز رسمی فعالیت برای شرکت های فعال در امر تعمیرات فوری موبایل یک امر مهم است. در هنگام انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیرات فوری موبایل در مشهد حتماً به مجوز رسمی این شرکت ها توجه کنید.

مشاهده بیشتر

تیم تحریریه

ما در تیم تحریریه مجله فن باز برترین و پرطرفدار ترین مقالات روز دنیا را بررسی و بهترین های آن ها را بصورت روانی ساده و قابل اجرا در مجله فن باز در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. اگر در خصوص این مقاله سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید تا پاسخ آن را در کمتر از 24 ساعت دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا