نصب پرده در مشهد

0

پرده یکی از مهم‌ترین وسایل در هر خانه‌ای که به‌علاوه زیبایی خاصی که به خانه می‌دهد، دارای مزایای بی‌شمار دیگری نیز است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به جلوگیری از ورود گردوغبار، جلوگیری از برخورد اشعه خورشید به وسایل خانه و جلوگیری از ورود سرما اشاره کرد. نصب پرده یکی از سؤالات بحث‌برانگیز که با توجه به گسترده شدن مدل‌های پرده کمی سخت شده است و بهتر است به دست یک متخصص انجام شود ازاین‌رو از به دنبال متخصص نصب پرده در مشهد هستید با فن باز در ارتباط باشید.

ولی اگر می‌خواهید وقت خالی خود را پرکنید و نصب پرده را خودتان انجام دهید باید به نکاتی توجه کنید که می‌تواند در نصب انواع پرده به شما کمک کند.

انواع پرده

قبل از هر چیز شما باید با انواع پرده آشنا باشید و بدانید که این آشنایی امری اجباری است زیرا پرده‌های مختلف طریقه نصب مختلف هم دارند و شما نمی‌توانید از یک مدل نصب برای تمام مدل‌های پرده استفاده کنید. به‌طورکلی پرده‌ها به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند.

  1. پرده‌ی زبرا

زبرا یک مدل پرده توری و رولی است که طی چند سال اخیر به‌شدت موردعلاقه قرارگرفته و از آن در دکوراسیون‌های لوکس و مدرن استفاده می‌شود. پرده‌های زبرا از دولایه موازی تشکیل‌شده‌اند که در حالت بسته می‌توانند فضای درون را به‌طورکلی مخفی کنند. برای نصب این مدل پرده کار ساده‌ای نسبت به پرده‌های تزئینی دارید.

انواع پرده تزئینی

  1. پرده‌ی فانتزی

پرده‌های فانتزی یکی از مدل‌های جدید پرده است که بیشتر برای اتاق‌خواب کودکان استفاده می‌شود و با توجه به طرح‌هایی که دارد می‌تواند هر سلیقه‌ای را راضی نگه دارد. استفاده از پرده‌های فانتزی شاد برای نصب در اتاق کودکان به‌شدت توصیه می‌شود، زیرا این طرح‌ها می‌تواند در خلق و تأثیر در ماهیت ذهن کودک به‌شدت تأثیرگذار باشد.

  1. پرده‌ی پلیسه دار

پرده پلیسه دار یکی از پراستفاده‌ترین نوع پرده است که با توجه به قدمتی که دارد هنوز هم بسیار محبوب است. پرده پلیسه دار ساده را می‌توان پیشرو و پیش‌قدم در صنعت پرده دانست. یکی از ویژگی‌های مهم این مدل پرده عدم محدودیت برای انتخاب نوع پارچه است. سختی نصب پرده‌های پلیسه دار با توجه به متراژ و وزن پرده مشخص می‌شود.

  1. پرده‌ی شید رول (غلتکی)

یک پرده کم دردسر که نصب آن بسیار آسان است و شیوه کار آن‌ها به شکلی است که برای بسته شدن به دور محور غلتکی خود جمع می‌شوند و به‌علاوه این مدل پرده از نوع بالارونده است.

  1. پرده‌ی کرکره‌ای (لوردراپه)

پرده‌های کرکره‌ای یکی از قدیمی‌ترین مدل‌های پرده است که مطمئناً تا الآن آن‌ها را در ادارات دیده‌اید. این پرده‌ها بیشتر در ادارات استفاده می‌شود و نصب نوع عمودی آن کار بسیار ساده است.

هزینه‌ی نصب پرده

هزینه نصب پرده به‌راحتی قابل‌تعیین نیست و برای تخمین زدن آن باید عوامل متعددی را شرکت داد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به‌اندازه پرده، نوع پرده، تجهیزات موردنیاز و حجم و سختی کار بستگی دارد. اگر به دنبال نصب پرده در مشهد هستید و به دنبال بهترین کیفیت و با کمترین قیمت هستید تنها انتخاب شما فن باز است.

چرا باید فن باز را برای نصب پرده انتخاب نمود؟

فن باز با ارائه بهترین قیمت‌ها و بهترین کیفیت‌ها می‌تواند پاسخگوی نیاز هر فردی باشد، اگر به دنبال متخصصین نصب پرده در مشهد هستید می‌توانید همین الآن با فن باز تماس بگیرید.

به‌علاوه فن باز با ایجاد بستری حرفه‌ای برای متخصصین در حال فعالیت با بهترین متخصصین و فنی کاران در مشهد است. از همین رو فن باز می‌تواند بهترین انتخاب برای افرادی که احتیاج به متخصص دارند و یا متخصصینی که دنبال کار هستند، باشد. این فرصت را از دست ندهید و بهترین را برای خود انتخاب کنید.

روش‌های نصب انواع پرده

به طبع باوجود پرده‌های مختلف باید از شیوه‌های مختلف نصب هم استفاده کرد و نمی‌توان ادعا کرد که از یک روش نصب می‌توان برای تمام مدل‌های پرده استفاده نمود زیرا امری غیرممکن است.

پس می‌توان نتیجه گرفت برای نصب پرده نیاز به متخصص است و فن باز برای راحتی کار شما، بهترین متخصصان نصب پرده در مشهد را در کنار خود جمع کرده است و شما به‌سرعت می‌توانید مشکل خود را حل کنید و به‌علاوه برای افرادی که تخصص دارند فرصت مناسبی است که تا به فن باز ملحق شوند تا از مزایای بی‌شمار این وب‌سایت نهایت استفاده را ببرند.

روش‌های نصب انواع پرده

  1. توجه به شکل میانی پرده

در حال حاضر استفاده از پرده‌هایی دوتایی در دو سمت یک میله بسیار رایج است. از این روش می‌توان برای نصب پرده برای هر پنجره‌ای استفاده کنید. برای نصب این پرده‌ها کار تقریباً ساده‌ای در پیش دارید و باید هر پرده را از یک سمت میله (چوب‌پرده) رد کنید.

  1. نصب پرده به شکل دیواربه‌دیوار

یکی از مدل‌های نصب رایج پرده، قرار دادن پرده به‌صورت کاملاً ساده و دیواربه‌دیوار است. از این روش برای پرده‌های بسیار بلند و نازک استفاده می‌شود که باعث می‌شود ظاهر بسیار زیبایی به خانه اضافه شود. به‌علاوه شما با استفاده از این روش می‌توانید دکوراسیون بسیار یکدست و مدرن‌تری هم درست کنید که باوجود این پنجره‌ها به زیبایی چند برابر خانه کمک می‌کند.

  1. نصب پرده درون قاب پنجره

این روش برای فضاهای کوچک مناسب است، در این روش پرده‌ها داخل قاب پنجره قرار می‌گیرند و دیگر آویزان نمی‌شوند. پرده‌هایی که به این شکل نصب می‌شوند دیگر نیاز به جمع شدن از اطراف را ندارند ولی همچنان باید به‌طور عمودی بسته شوند و به‌علاوه شکل خانه‌ای مدرن را به شما هدیه می‌دهند.

  1. نصب پرده به شکل هشتی

در این مدل کار ساده‌ای در پیش دارید و فقط باید قبل از نصب پرده آن را به شکل 8 برش بزنید و سپس از چوب‌پرده رد کنید. این مدل نصب پرده محبوبیت زیادی ندارد و در جاهای زیادی به چشم نمی‌آید زیرا نمی‌تواند نمای زیبایی را به خانه بدهد.

  1. نصب پرده به شکل والان

یکی دیگر از روش‌هایی که در حال حاضر با روش‌های دیگر ترکیب می‌شوند و جلو زیبایی را به خانه می‌دهد، نصب پرده به شکل والان است. در این مدل معمولاً دو پرده وجود دارد که اولی به روش‌های دیگر مانند روش ساده نصب می‌شود و سپس پرده دوم به شکل والان نصب می‌شود. البته از این روش به‌تنهایی نیز می‌توان استفاده نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =