الکترونیکی

تعمیرات تابلو در مشهد

نصب و تعمیرات تابلو در مشهد جزء مشاغل فنی الکتریکی است که از رونق خوبی برخوردار است از آن جهت که مشهد جزء کلان‌شهرهای بزرگ ایران است و تعداد زیادی واحد تجاری در این شهر وجود دارد و همچنین از آن جهت که تعداد بسیار زیادی هتل، مسافرخانه و اماکن تفریحی در این شهر مهم گردشگری ایران وجود دارد، لذا تعداد مشتریان نصب و تعمیرات تابلو در مشهد قابل‌توجه است.

ارتباط با متخصص تعمیرات تابلو در مشهد

درصورتی‌که تابلوی تبلیغاتی شما گارانتی و نمایندگی مجاز دارد می‌توانید با شماره نمایندگی مربوطه تماس بگیرید و از خدمات موردنیاز خود بهره‌مند شوید ولی درصورتی‌که نمایندگی خاصی وجود نداشته باشد و  نیاز به تعمیرات تابلو در مشهد دارید می‌توانید به وب سایت فن باز که یکی از وب‌سایت‌های فعال درزمینهٔ ایجاد ارتباط بین متخصصین و نیازمندان به خدمات است مراجعه کنید تا در زمانی کوتاه و به‌آسانی متخصصی خوب درزمینهٔ تعمیر تابلو در مشهد پیدا کنید.

کاربرد تابلوهای مغازه

امروزه تعداد بسیار زیادی از واحدهای تجاری، هتل‌ها و فروشگاه‌ها برای تبلیغات کالاهای خود از تابلوهای تبلیغاتی در سردر و داخل محوطه مغازه و واحد صنفی خود استفاده می‌کنند.

انواع تابلوهای تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی با قیمت‌های متفاوت در بازار وجود دارند که دارای ویژگی‌های متفاوتی بوده و مواد به کار رفته در آن‌ها متفاوت از یکدیگر است. صاحبان کسب و کارهای مختلف برحسب نیاز خود می‌توانند یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی زیر را در شهر مشهد برای خود تهیه کنند. برخی از تابلوهای تبلیغاتی عبارت‌اند از

انواع تابلو ها

 • تابلوهای تبلیغاتی چلنیوم (قدیمی‌ترین و پرکاربردترین نوع تابلوهای تبلیغاتی است.)
 • تابلوهای تبلیغاتی استیل (مناسب برای نصب در سردر مغازه‌ها و فضای داخلی است. رنگ این تابلو نقره‌ای است.)
 • تابلوهای تبلیغاتی با حروف برجسته.
 • تابلوهای تبلیغاتی استیل طلایی (از زیر شاخه‌های تابلوهای تبلیغاتی استیل است و رنگ آن طلایی است.)
 • تابلوهای تبلیغاتی چلنیوم الماسی (زیرشاخه تابلوهای چلنیوم است.)
 • تابلوهای تبلیغاتی چلنیوم کریستالی (زیرشاخه تابلوهای چلنیوم است.)
 • تابلوهای تبلیغاتی چلنیوم پانچ شده (زیرشاخه تابلوهای چلنیوم است.)
 • تابلوهای تبلیغاتی بیلبورد (به معنی تابلوهای تبلیغاتی بسیار بزرگ و نور پردازی شده هستند.)
 • تابلوهای تبلیغاتی وکیوم
 • تابلوهای تبلیغاتی فلزی (امکان نورپردازی در آن‌ها وجود ندارد و جنس فلز آن‌ها با تابلوهای استیل متفاوت است.)
 • تابلوهای ال ای دی و روان (جزء جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده بوده و توانایی تعویض متن و ویژگی‌های متن و همچنین اشکال مختلف را نیز با برنامه‌ریزی مجدد دارند.)

در مشهد کدام تابلو مناسب است

اینکه کدام تابلو مناسب است بستگی به کاربرد موردنیاز فرد و هزینه‌ای که برای تابلو می‌خواهد انجام بدهد بستگی دارد ولی به‌عنوان یک قاعده کلی بهتر است از تابلوهای استفاده کنید که گارانتی و خدمات پس از فروش دارند زیرا در صورت نیاز به تعمیرات تابلو در مشهد بسیار راحت‌تر می‌توانید متخصصین تعمیرات و قطعات لازم برای تعمیر را پیدا کنید. توجه داشته باشید درصورتی که نتوانید قطعه مورد نیاز برای تعمیر تابلوی خود را در بازار پیدا کنید مجبور به تعویض کامل تابلوی خود هستید.

تابلوهای ارزان قیمت

توجه داشته باشید که تابلوهای تبلیغاتی ارزان قیمت موجود در بازار از جنس‌های بی کیفیت ساخته شده‌اند و از آنجایی که تابلوهای تبلیغاتی عمدتاً در سر در مغازه نصب می‌شوند در معرض تابش نور خورشید، گرد و خاک، باد و باران و آلاینده‌های موجود در هوا هستند در معرض آسیب مداوم هستند لذا باید توجه داشته باشید که خرید تابلوهای ارزان در نهایت به ضرر شما است زیرا در مدت بسیار کوتاه‌تری مستهلک‌شده و نیاز به تعمیر و تعویض پیدا می‌کنند.

فایده تابلوهای با کیفیت

با خرید تابلوهای با کیفیت شما در هزینه‌های تعمیر و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی خود صرفه‌جویی خواهید کرد و همچنین از دردسر تعمیر تابلوهای خود نیز کمتر رنج خواهید برد و در دراز مدت از این انتخاب خود سود می‌برید.

انواع تعمیرات تابلو در مشهد

تابلوهای تبلیغاتی مختلف بسته به نوع آن‌ها دچار خرابی‌های متفاوتی می‌شوند در نتیجه نیاز به تعمیرات متفاوتی دارند. برخی از تعمیرات ارائه‌شده برای تابلوهای تبلیغاتی عبارت‌اند از:

ثبت نام متخصص در فن باز
 1. تعویض و تعمیر ال ای دی در تابلو ال ای دی

تعویض ال ای دی‌های سوخته در تابلوهای ال ای شامل تابلوهای ال ای دی روان و ثابت می‌شود که جزء مهم‌ترین خدمات تابلوهای ال ای دی است. بعضاً دیده می‌شود که تابلوهای ال ای دی دچار سوختگی در تعدادی از ال ای دی‌های خود می‌شوند که این امر موجب می‌شود تا متن یا تصویری کمِ نمایش می‌دهند وضوح خوبی نداشته باشد لذا باید یا تابلو را به‌کل عوض کرد و یا با مراجعه به متخصصین تعمیر تابلو ال ای دی سوخته را تعویض کرد که طبیعتاً تعمیر هزینه بسیار کمتری دارد.

البته اینکه ال ای دی‌ها را تعمیر و تعویض کنید و یا کل تابلو را تعویض کنید بستگی به تعداد ال ای دی‌های سوخته دارد درصورتی‌که تعداد بسیار زیادی از ال ای دی ای‌های تابلوی شما سوخته است طبعاً بهتر است که کل تابلو را تعویض کنید.در کل بهتر است از یک متخصص برای تعمیر تابلو خود استفاده کنید.

 1. تعویض و تعمیر برد کنترل

یکی دیگر از اجزای تابلوهای ال ای دی ثابت و روان که ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد برد این تابلوها است.

تعمیرات تابلو مشهد
تعمیر تابلو مشهد
 1. تعمیر و منبع تغذیه تابلو

یکی دیگر از اجزای تابلوهای ال ای دی ثابت و روان که ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد منبع تغذیه این تابلوها است.

 1. تعمیر و تعویض پلکسی

تعمیر رویه تابلو چلنیوم که از جنس پلکسی است. پلکسی نقش مهمی در تابلوهای چلنیوم ایفا می‌کند و درصورتی‌که دچار خرابی شود و در تعمیر آن نیز از جنس‌های بی‌کیفیت استفاده شود نور به شکل یکنواخت و درخشانی از رویه حروف برجسته چلنیوم عبور نخواهد کرد و در نهایت درخشندگی لازم را نخواهد داشت.

پلکسی‌های مورد استفاده در تابلوهای چلنیومی موجود در بازار از برندهای چینی، ایرانی، کره‌ای و تایوانی هستند ولی کیفیت متفاوت دارند. به‌طورکلی پلکسی‌های تولید کره و تایوان دارای کیفیت، زیبایی و مقاومت بالاتری نسبت به برندهای ایرانی و چینی هستند. لذا توجه داشته باشید که از متخصص تعمیرات تابلو خود بخواهید حتماً از جنس‌های کره‌ای یا تایوانی استفاده کند.

 1. جابجایی تابلو

یکی دیگر از خدماتی که توسط متخصصین تعمیرات تابلو در مشهد انجام می‌شود جدا سازی تابلو از محل قبلی، جابجای و نصب مجدد تابلو در مکان جدید است. گاهاً ممکن است که صاحبان مشاغل از محلی به محلی دیگر جابجا شوند در این شرایط ایشان می‌توانند با بهره‌گیری از خدمات متخصصین تعمیرات تابلو در مشهد اقدام به جابجایی تابلو سردر مغازه خود به محل جدید نمایند.

 

تعویض یا تعمیر

تصمیم‌گیری در مورد تعویض یا تعمیر تابلوهای تبلیغاتی مانند هر وسیله دیگری بستگی به سطح خرابی تابلو و هزینه تعمیر و همچنین هزینه تعویض و تعداد سال‌هایی که دستگاه می‌تواند مجدد به کارکرد خود با کیفیت مطلوب ادامه دهد دارد.

برای تصمیم‌گیری نهایی به شما توصیه می‌کنیم حتماً با یک تعمیرکار مجرب مشورت کنید به طبع زمانی که هزینه تعمیر تابلو خیلی بالا باشد و یا قطعه لازمه برای تعمیر نایاب باشد و یا اینکه باوجود تعمیر تابلوی مذکور مدت‌زمان زیادی عمر مفید نداشته باشد دیگر تعمیر تابلو به‌صرفه نیست و بهتر است تابلو را تعویض کنید.

مشاهده بیشتر

تیم تحریریه

ما در تیم تحریریه مجله فن باز برترین و پرطرفدار ترین مقالات روز دنیا را بررسی و بهترین های آن ها را بصورت روانی ساده و قابل اجرا در مجله فن باز در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. اگر در خصوص این مقاله سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید تا پاسخ آن را در کمتر از 24 ساعت دریافت کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا