درباره ما

فن باز یکی از محصولات پلتفرمی شرکت دانش‌بنیان زینو خدمات راد است که در سال ۱۳۹۷ هجری شمسی، توسط یک تیم کاملا جوان تاسیس شد هدف شرکت زینو خدمات راد ایجاد شغل و ارائه خدمات به بهترین و سریع ترین نحوه ی ممکن به شهروندان کشور ایران می باشد.راه کاری که شرکت برای رسیدن به این اهداف انتخاب کرده است استفاده از موج چهارم تکنولوژی فضاهای مجازی برنامه های موبایل و وبسایت می باشد که کلیه ی فرایند ساخت برنامه توسط مهندسان بومی کشورانجام شده است. این برنامه تحت نام تجاری فن باز طراحی شده که در ان کاربران با ایجاد حساب کاربری و درج اطلاعات مورد نیاز می توانند خدمت مورد نیاز خود را انتخاب کرده سپس با ارسال ان برای متخصصین و دریافت جواب از انها پس از توافق بر قیمت.متخصص زمان و تاریخ مورد نظر را مشخص و مطابق میل کاربر خدمت مورد نظر را دریافت نمایند. متخصصین نیز در برنامه دسترسی به حساب کاربری و کیف پول شخصی خود دارند و می توانند کلیه ی اطلاعات مثل رزومه و اطلاعات شخصی را درج و ویرایش کنند و همچنین اطلاعات گردش های مالی و تاریخچه ی کامل خدمات خود را رویت نمایند . همچنین افراد میتوانند با مراجعه به وبسایت نیز فرایند ثبت سفارش و درخواست برای خدمات مد نظر خود را انجام دهند.


از مهمترین اهداف این پلتفرم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • برطرف کردن نگرانیهای مربوط به ارائه خدمات جهت مشتریان در منزل
  • فراهم نمودن بستری مطلوب جهت ارائه خدمات در منزل
  • ایجاد فضای لازم جهت افرادی که قدرت ارائه خدمات را دارا میباشند ولیکن بدلیل کمبود سرمایه امکان برقراری ارتباط با مشتری را ندارند.
  • فن باز تمامی خدمات خود را ضمانت می‌کند و به شما اطمینان می‌دهدکه تمامی نیروهای فن باز از بهترین و با تجربه‌ترین متخصصین انتخاب شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تایید صلاحیت فن باز عبور کرده‌اند تا مشتری بتواند به آنها اعتماد کند.
  • همچنین، به دلیل سیستم ارزیابی و امتیازدهی توسط مشتریان، کیفیت خدمات ارائه‌شده همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود.
  • فن باز فرصت مناسبی برای نیروهای مکانیکی ، الکترونیکی ، آموزشی ، نظافتی ، تاسیساتی ، سلامتی ، درودگری،اهنگری،ساختمانی است که در هر زمان و مکانی که مدنظرشان است، به کسب درآمد بپردازند.